5 par butów, które musisz mieć w swojej szafie

Czy wiecie jakie buty będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie? Zapewne nie, a jeśli nawet wydaje wam się, że wiecie, to zapewne jesteście w błędzie. Kolorowe gazety i plotkarskie portale internetowe tylko robią wam z mózgu pranie. Ale nie martwcie się.  Specjalnie dla wszystkich zagubionych owieczek w gąszczu modowych propozycji postanowiłam stworzyć  listę rzeczy MUST HAVE  na lato 2014.

Zaczynamy.

1. PŁETWO – BUTY

Kalosze odchodzą do lamusa. Po co komu takie klocki, skoro może sobie zakupić gumowego buta z klasą, ZE gracją i ZE smakiem. Zostaniesz królową ulicy i nie przejmuj się, że patrzą – oni zazdroszczą!

płetwy

2. BUT’BURGER

Idealna alternatywna na cieplejsze dni – japonek na bule z kawałkiem mięsa i sałaty do dodania koloru. W takim obuwiu niewątpliwie staniesz się łakomym kąskiem dla innych.

ham

3.  NA KURZEJ ŁAPCE

Tym razem propozycja dla każdej szanującej się kury domowej. Praktyczne i sexi. Idealne do krzątania się w kuchni i mycia podłogi – kurza stopka zagwarantuje Ci doskonałą przyczepność i uchroni przed niekontrolowanym poślizgiem.

buty_2

4.  BUT’FISH

Kolejna propozycja na letnie dni. Rybi śluz zapewni Ci dodatkowe chłodzenie i niesamowite doznania w czasie wysokich temperatur.

buty-ryba

5. MIĘSNY BUT

Czyli pól elegancko, pół sportowo. Mięsna powłoka zamortyzuje Twoją stopę w razie nieszczęśliwych wypadków, a gruba podeszwa sprawi, że takie obuwie sprawdzi się zarówno w czasie wakacji w górach, jak i na rozkopanej działce u cioci Helenki.

 mieso_nike2